1 Січня 2020
Новини

Аваков не прийшов на запис новорічного привітання від уряду

Аваков не прийшов на запис новорічного привітання від уряду

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук спільно з Кабінетом міністрів записав новорічне відеопривітання, у якому подякував українцям за довіру і побажав, щоб у 2020 році в країні було відчутно реальні зміни. Зауважимо, що у записі не взяв участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Відео із привітанням опубліковане на YouTube-каналі уряду.

Зокрема, вітаючи українців, прем'єр зауважив, що у минулому році суспільство зробило складний, але на його думку, правильний вибір на користь нового покоління та майбутнього.

"Ми вам за це дуже вдячні. Вперше в історії нашої країни президент, парламент і уряд працюють єдиною командою. Працюють для того, щоб країна реально змінилася", - сказав Гончарук.

За його словами, за останні чотири місяці "уряду вдалося дуже багато, цього не достатньо, щоб українці відчували реальні зміни", але очільник Кабміну побажав громадянам сили та наснаги, аби перетворити Україну на "найуспішнішу країну у світі, і щоб нарешті відчути зміни".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у своєму новорічному зверненні до нації побажав у 2020-му здоров'я і миру.  Очільник держави також запропонував національною ідеєю "бути єдиною країною щодня". 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, Політика, арсен аваков
В тему