28 Грудня 2019
Новини

31-річна лучанка потребує нашої допомоги

31-річна лучанка потребує нашої допомоги

Всіх небайдужих просять допомогти лучанці Тетяні Ковальчук.

У 31-річної жінки – безпігментна меланома (рак шкіри, ІV стадія). Захворювання виявили місяць тому. Для боротьби з недугою лікарі призначили таргентну терапію. Щомісяця на це потрібно приблизно 3 тисячі доларів, - пише "Волинь Post".

«Спершу думали, що то запалення лімфовузлів. Але лікуванню це не піддавалося. Тоді нам сказали зробити біопсію, медики запідозрили рак. На жаль, меланома підтвердилася. Метастази уже пішли в лімфовузли», – розповідає Тетяна.

Разом з чоловіком Олександром Тетяна виховує чотирирічного сина Марка. Вона дуже сподівається, що переможе недугу й зможе побачити, як зростає її синочок.

Лікарі дають сприятливі прогнози, але усе залежить від того, як зреагує на ліки організм жінки. На перший місяць препарат уже закупили. А от на наступні сім’ї бракує грошей. Тому родина просить усіх небайдужих допомогти фінансово.

«Повірте, нам важлива кожна гривня...Не будьте байдужими. Адже для когось 10 чи 50 грн не такі вже й великі гроші, а мені вони можуть врятувати життя», – каже Тетяна.

Реквізити для допомоги: номер картки ПриватБанку: 5168757334513035
Ковальчук Тетяна Арсентіївна.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: прохання про допомогу, Волинь, луцьк
В тему

Останні матеріали