24 Грудня 2019
Новини

П’яний лучанин хотів пограбувати банкомат «Приватбанку»

П’яний лучанин хотів пограбувати банкомат «Приватбанку»
Фото ілюстративне

Лучанин хотів пограбувати банкомат «Приватбанку», проте не зміг цього зробити, бо забув вдома ніж для пошкодження обладнання.

Хоча злочин лучанину не вдалося довести до кінця, але умовний термін він все ж отримав, пише ІА Волинські новини.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 8 березня минулого року обвинувачений у стані алкогольного сп’яніння намагався отримати доступ до інженерної частини банкомату «Приватбанку» на вулиці Гордіюк, аби викрасти з нього 30 тисяч 700 гривень. Для цього він взяв з собою спеціально пристосовані засоби, зокрема газовий балончик із автоматизованою газовою запальничкою. Проте проникнути до інженерної частини банкомату не зміг, оскільки не взяв із собою ніж, яким би міг зробити отвір в розплавленій панелі банкомату. Тож довести злочин до кінця йому так і не вдалося.

Наступного дня лучанин спробував знову викрасти гроші з банкомату, але його помітили перехожі, які й викликали поліцію.

Допитаний під час суду обвинувачений свою вину визнав частково та підтвердив, що через інтернет познайомився з невідомими особами, які розповіли йому, яким чином можливо зняти готівку з банкомату. Після спроби вкрасти гроші з банкомату на вулиці Гордіюк до нього почали телефонувати особи, які надавали йому поради з приводу втручання в роботу банкомату, та погрожувати розповсюдженням в інтернеті інформації про це. Тому, як зізнався лучанин, він вирішив спробувати вкрасти гроші з банкомату на проспекті Соборності, але його помітили перехожі. Цивільний позов не визнав.

Незважаючи на часткове визнання вини, злочин був повністю доведений зібраними під час досудового розслідування доказами.

Врахувавши всі обставини, суд визнав лучанина винним та призначив покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, замінивши його на умовне терміном на півтора року.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, приватбанк, кримінал
В тему