23 Грудня 2019
Новини

Між освітніми закладами Волині розподілять понад 47 мільйонів гривень

Між освітніми закладами Волині розподілять понад 47 мільйонів гривень

Кошти скерують на придбання шкільних автобусів, ремонт їдалень та ніші потреби, їх планують розподілити наступного року.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради питань бюджету, фінансів, цінової політики 23 грудня, пише ІА Волинські новини.

Депутати розглянули проєкт розподілу додаткового обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік.

Як пояснив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк, йдеться про додаткові фінансові ресурси, які виділяють обласному бюджету з державного. Виділили 47,35 мільйона гривень з цільовим направленням. Так, на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, спрямовують 22,351 мільйона; на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти – 13,834 млн; на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти – 11,015 мільйона; на придбання обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів – 150 тисяч гривень.

За пропозиціями управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації такий додатковий фінансовий ресурс в сумі 47,35 мільйона лишатиметься нерозподіленим. До його розподілу повернуться наступного року.

Члени комісії рекомендували підтримати проєкт рішення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, освіта, гроші
В тему

Останні матеріали