На переговорах у Мінську Україна і Росія підписали протокол щодо транзиту газу та врегулювання взаємних вимог.
Про це повідомив представник Газпрому, - пише НВ.
«Російська і українська сторони підписали протокол домовленостей про продовження транзиту газу через територію України і врегулювання взаємних вимог», — сказав він.
Нагадаємо, у четвер, 19 грудня, в Берліні Росія і Україна досягли принципової угоди з транзиту газу в ЄС. Сторони підготували протокол з всього комплексу питань взаємовідносин Росії і України в газовій сфері, який тепер повинен бути узгоджений на вищому рівні. Переговори тривали майже вісім годин.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
росіяни переміщають ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту в Криму — Зеленський
24 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Мережа маркетів «Олів є» запрошує до нового магазину
19 Червня 2026
Реклама







