Опублікували ціни на їжу в ресторані, в якому святкуватимуть корпоратив депутати з партії "Слуга народу".
Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Pavlovsky News. Автори підкреслюють, що депутати святкуватимуть на території КВЦ "Парковий", відомого, як "вертолітний майданчик Януковича", - пише obozrevatel.
"Кажуть, охорона буде не допускати на захід навіть з телефонами. Я постараюся для вас максимально широко висвітлити найбільш політичну вечірку перед Новим роком. А поки є час вивчити меню, за яким будуть замовляти "Слуги народу", – йдеться в повідомленні.
![]()
За даними джерела, салати коштуватимуть народним обранцям від 100 до 350 грн, гарячі страви – від 200 до 1850 грн. При цьому за алкоголь доведеться заплатити близько 3000 за пляшка горілки, до 1500 грн за коктейль і до 35 тисячі гривень за пляшку віскі.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.