19 Грудня 2019
Новини

На Львівщині підпалили редакцію районної газети (відео)

На Львівщині підпалили редакцію районної газети  (відео)

У ніч на 19 грудня вщент згоріло приміщення редакції газети «Голос Самбірщини» у Самборі на Львівщині.

Редакція газети заявила про підпал, який пов’язує із тим, що хтось зазіхає на приміщення у центрі міста, де розміщується редакція і яке перебуває у комунальній власності Львівської облради, пише Zaxid.net.

Редактор газети «Голос Самбірщини» Марія Пукій у коментарі повідомила, що внаслідок пожежі повністю вигорів кабінет, де готується газета, усі комп’ютери. Було винесено сейф з документами, який поліція згодом знайшла неподалік редакції. Черговий номер газети мав вийти друком у п’ятницю, 20 грудня.

Зі слів Марії Пукій, вночі пожежу ніхто не бачив і не гасив, її наслідки першою побачила бухгалтерка, яка вранці прийшла на роботу. «Двері були частково відчинені, з них йшов густий чорний дим. Усі коридори були задимлені. Найбільше вигорів комп’ютерний кабінет. Він вже повністю непридатний для праці. Вся техніка втрачена. Ми залишилися без нічого», - розповіла Марія Пукій.
З її слів, понад рік тому була спроба погрбування редакції газети. Тоді вибили вікно у друкарні на першому поверсі, проникли в редакцію й викрали фотоапарати. Тепер же, як стверджує Марія Пукій, відбувся підпал редакції, який вона пов'язує з тим, що хтось може зазіхати на приміщення друкарні, яке наразі перебуває у комунальній власності Львівської облради.«Відповідно до закону, ми пройшли процес роздержавлення минулого року. Зараз перебуваємо на стадії укладення угоди на оренду приміщення і друкарні, більша частина якої вже приватизована. Нашим приміщенням, площа якого 80 кв м, наразі розпоряджається управління майном спільної власності Львівської облради… Ми думаємо що це пов’язано суто з приміщенням. Не знаємо інших мотивів. Хоча можливо і через діяльність, бо так чи інакше когось зачіпаємо», – зазначила Марія Пукій.
Голова Самбірської РДА Андрій Жепко підвтердив факт пожежі у редакції газети. «Це треба правоохоронців питати – чи це підпал чи самозагорання. Радакція горіла. Що там було, детально сказати не можу», – прокоментував він.
Обставини і причини пожежі у редакції газети зараз з’ясовує поліція.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: львів, підпал, пожежа
В тему