У ніч на 19 грудня вщент згоріло приміщення редакції газети «Голос Самбірщини» у Самборі на Львівщині.
Редакція газети заявила про підпал, який пов’язує із тим, що хтось зазіхає на приміщення у центрі міста, де розміщується редакція і яке перебуває у комунальній власності Львівської облради, пише Zaxid.net.
Редактор газети «Голос Самбірщини» Марія Пукій у коментарі повідомила, що внаслідок пожежі повністю вигорів кабінет, де готується газета, усі комп’ютери. Було винесено сейф з документами, який поліція згодом знайшла неподалік редакції. Черговий номер газети мав вийти друком у п’ятницю, 20 грудня.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
На Львівщині викрили мільйонну оборудку у військовій частині
12 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
На Рівненщині через падіння дрона вигорів майже гектар лісу
28 Травня 2026
Убивство Парубія: підозрюваному продовжили запобіжний захід
25 Травня 2026
Реклама







