18 Грудня 2019
Новини

Росія повинна повернути Укрнафті понад 40 мільйонів доларів, – суд

Росія повинна повернути Укрнафті понад 40 мільйонів доларів, – суд

У Верховному Суді Швейцарії підтвердили, що Росія повинна заплатити "Укрнафті" за майно, яке забрали у компанії в анексованому Криму.

Рішення було ухвалено 12 грудня 2019 року, повідомила прес-служба "Укрнафти".

"12 квітня 2019 року міжнародний арбітражний суд присудив стягнути з Російської Федерації на користь ПАТ "Укрнафта" понад $44 млн компенсації за експропріацію інвестицій ПАТ "Укрнафта" в Автономній Республіці Крим", – сказано на сайті компанії.

Крім того, Верховний Суд Швейцарії зобов'язав Російську Федерацію виплатити "Укрнафті" 155 тис. швейцарських франків (близько $158 тис.) судових витрат. Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

"Рішенням міжнародного арбітражного суду, яке РФ просила скасувати, на Російську Федерацію покладено відповідальність за дії збройних формувань, які у квітні 2014 року здійснили силове захоплення адміністративного офісу й автозаправних станцій ПАТ "Укрнафта" в АР Крим, після чого інвестиції ПАТ "Укрнафта" були формально експропрійовані окупаційною владою, яку РФ встановила в АР Крим після анексії", – повідомили в прес-службі компанії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, росія, суд, Світ
В тему