Прихожан у Михайлівському соборі в Києві неабияк налякав чоловік, який навмисно розбив ікону.
Про це пишуть ФАКТИ.
У неділю, 15 листопада, невідомий у Михайлівському соборі розбив ікону.
Як повідомила очевидиця події Анастасія Островська, чоловік зробив це навмисне.
"Просто підняв і кинув на підлогу", – додала вона.
Дівчина додала, що дуже злякалася через дії хулігана.
Під постом із фотографіями люди залишили декілька гнівливих коментарів:
“Я такого ще не бачив… І що, ніхто по писку не дав? А поліцію викликали?”, “Гріх взяв на душу, дурень!”, “Людей з психозами часто тягне до церков”.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама





