16 Грудня 2019
Новини

Україна – у топ-40 наймогутніших держав світу

Україна – у топ-40 наймогутніших держав світу

Журнал U.S. News & World Report у США опублікував рейтинг наймогутніших країн світу за підсумками 2019 року.

Його розміщено на веб-сторінці www.usnews.com.

Перелік укладений аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Ними враховані низка факторів, серед яких економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство в світі, а також членство і участь в міжнародних альянсах.

Лідером рейтингу стали Сполучені Штати Америки. Друге місце укладачі віддали Росії, третє – Китаю. У чільній десятці також присутні Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея.

Україні в переліку визначено 39-те місце. Це вище, ніж Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, а також низка інших країн, серед котрих Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія тощо. Натомість вище автори переліку розмістили Люксембург, Білорусь, В’єтнам, Південну Африку, Єгипет, Катар, Пакистан, Ірак, Іран та інші держави.

U.S. News & World Report – журнал, що веде свою історію від 1933 року. Останні 35 років ним володіє будівельний магнат і видавець Мортімер Цукерман. Видання має редакцію у Вашингтоні та штаб-квартиру в Нью-Йорку. Останній друкований номер U.S. News & World Report побачив світ у грудні 2010 року, відтоді протягом десятиліття журнал видається онлайн на сайті usnews.com. Його щомісячна аудиторія нараховує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які переглядають сотні мільйонів статей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, Світ
В тему