13 Грудня 2019
Новини

«Ви своїми руками готуєте революцію в нашій країні!», – Звіробій до Зеленського

«Ви своїми руками готуєте революцію в нашій країні!», – Звіробій до Зеленського

Волонтерка й учасниця АТО Маруся Звіробій звернулася до влади України через приїзд у Київ пропагандистів російського каналу "Звезда" і резонансних звинувачень поліції у справі вбивства Павла Шеремета.

На своєму Telegram-каналі вона написала, що президент Володимир Зеленський і його оточення самі штовхають суспільство до революції.

"Зараз ми в очевидному оточенні. Це Іловайськ 2019. Владо! Зеленський! Аваков! Ви своїми руками готуєте революцію в нашій країні! Зупиніться! Ми не будемо рубатися між собою! А ви саме до цього підштовхуєте! У полі зору людей, яким вже нічого втрачати, будете тільки ви! Запам'ятайте це!" – грізно зазначила волонтер.

Коментуючи скандальний приїзд до Києва знімальної групи пропагандистів Кремля, Звіробій нагадала, що спочатку в Криму і на Донбасі також з'являлися вони, а потім туди майже безперешкодно прийшли російські війська.

"За свідченнями військовослужбовиці, яка виїхала у 2014 з батьками з Луганська, спочатку там вирубали наші ЗМІ і залишилися тільки телеканал "Росія" і "Звезда"! Де цілодобово крутили дві основні тези: "бандерівці наступають" і "Росія готова вас врятувати". Потім на вулицях з'явилися чужаки в цивільному, а потім війська", – підкреслила волонтер.

Звіробій висловила думку, що зараз президент Зеленський тільки відволікає увагу міжнародної спільноти, яка звикла зважати на офіційні заяви президента країни.

"Тому для очей сусідів у нас все добре, тиша і перемир'я, поки всередині країна сходить кров'ю, бусами доправляють щодня поранених і загиблих, а серед ветеранів почалися чекістські зачистки. Щоб і своїх приспати, то справи максимально показові з долученням найпопулярніших ветеранів, яких вимастять у бруд і в очах українського суспільства, і зарубіжного. А потім, навіть якщо не винен, про це знатимуть лише кілька тисяч, а про "причетність" до вбивств, про неблагонадійність, небезпеку інформація так і залишиться в головах мільйонів!" – побоюється Звіробій.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, волонтери, Надзвичайні події
В тему