5 Грудня 2019
Новини

Коломойський обізвав міністра дебілом: як відреагував посадовець (відео)

Коломойський обізвав міністра дебілом: як відреагував посадовець (відео)

Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, розповів про інцидент, коли Ігор Коломойський назвав посадовця дебілом.

В інтерв'ю "24 Каналу" він визнав, що можливо потрібно було сказати щось інше, але він не збирається реагувати на кожну образливу репліку на його адресу.

"Ну, що я буду реагувати на кожну... Можливо, треба було щось інше сказати. Я сказав: "Я і не приховую". Це коли мені завжди говорять, що я не маю рації, то я так відповідаю, що цього не приховую. Це такий троллінг у відповідь. Якби я опинився в такій ситуації ще раз, можливо, я б сказав "я жартую" одним реченням, а не двома, щоб не можна було вирізати і сказати, що погодився", – заявив міністр.

Милованов також визнав, що не знає, як правильно реагувати на такі ситуації.

"Що тут говорити, я не знаю, як на це реагувати. Думаю, що було б добре, якби люди дивилися на справу, на те, що відбувається. На те, що ми змогли вперше за всю історію України передати близько 15% державних підприємств на приватизацію. Чому це важливо? Тому що завжди був корупційний опір. Сподіваюся, коли економіка України почне зростати, люди будуть щасливішими і буде більше конструктиву", – підсумував чиновник.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ігор коломойський, кабінет міністрів, Політика
В тему