2 грудня у Дніпрі під вікнами висотки виявили тіло жінки.
Попередньо, смерть наступила внаслідок падіння з висоти шостого поверху. Про це повідомляє Інформатор.
За словами сусідів, жінка вистрибнула з вікна власної квартири. Останнім часом загибла часто влаштовувала у себе вдома гуляння, які супроводжувалися розпиванням алкоголю і постійними бешкетами. Нерідко їх доводилося втихомирювати правоохоронцям.
За непідтвердженою інформацією, останній прийом гостей також закінчився конфліктом, проте стало чи могло це стати причиною для такого рішення з боку загиблої – невідомо.
На даний момент в деталях того, що сталося, розбираються співробітники поліції.



Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Дніпропетровщині обірвалось життя волинянина Тараса Тимчишина
Сьогодні, 15:34
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
росіяни обстріляли Дніпровський район у день жалоби
3 Червня 2026
росія атакувала житловий квартал у Дніпрі
2 Червня 2026
Реклама





