30 Листопада 2019
Новини

Волинянин роздрукував права водія на принтері, проте зумів уникнути покарання

Волинянин роздрукував права водія на принтері, проте зумів уникнути покарання

Мешканець Нововолинська 8 років, з 2011-го, їздив на своєму авто з підробленим водійським посвідченням. Цікаво, що чоловік просто роздрукував його на принтері.  Правопорушення очевидне, однак волинянин відбувся лише мізерним штрафом, через... закінчення строків давності, - пише  БУГ.

Ухвалою Нововолинського міського суду чоловіка звільнили від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 358 КК України – підроблення посвідчення або іншого документу, за закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 49 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до набрання вироком законної сили минули такі строки: три роки – у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі.

Виявили підроблені “права” патрульні 28-го березня 2019. Перебуваючи по вулиці Луцькій за кермом автомобіля «Пежо» на вимогу вимогу працівника надав посвідчення водія, знаючи, що воно є підробленим і вважаючи, що правоохоронці не запідозрять.

За використання фальшивого документу відкрили кримінальне провадження ч. 4 ст.358 КК України. Чоловік постав перед судом.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним. Розказав, що вдома на принтері виготовив бланк посвідчення водія, оскільки мав нагальну потребу у отриманні посвідчення водія для використання за кордоном. Запевнив суд, що зрозумів наслідки своїх протиправних дій, готовий нести покарання, щиро розкаюється у вчиненому. Зазначив, що більше такого не повториться.

Вироком від 25-го листопада чоловіка визнали винним та призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, водійські права
В тему

Останні матеріали