29 Листопада 2019
Новини

«Він емоційно нестабільний», – журналістка про Зеленського (відео)

«Він емоційно нестабільний», – журналістка про Зеленського (відео)

Яніна Соколова розповіла, як Володимир Зеленський постійно уникав інтерв'ю з нею.

Про це вона сама розповіла в інтерв'ю для "Української правди", зазначивши, що тільки глава держави "кинув" її, пише Оглядач.

Соколова додала, що вела переговори з заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенко, який постійно переносив терміни зустрічі.

"Я тобі можу показати листування з Кирилом Тимошенко, який мені сказав: "Все. Давай наступного тижня все організуємо". Я йому: "Добре, ти мені скажи, яка точно дата, ми замовимо камери". Він відписує: "Добре, в суботу скажу". У суботу Кирило: "Ну, почекай ще трохи, ми спочатку сходимо до когось ". Потім: "Ну, ми сходили до Гордона, почекай ще трохи". я кажу: "Слухай, я не можу ще трохи. Коли ви конкретно прийдете?"."Ну, подивимося", – згадувала журналістка.

Соколова підкреслила, що дуже розлютилася, адже Зеленський зривав їй ефіри.

"Поясню: це треба замовляти знімальну групу, щоб вона приїхала і все це познімала. І це не сьогодні захотіла, а завтра приїхали. Треба заздалегідь, тому що це техніка і план зйомок на каналі. Ну, коротше. Тоді я вже записала відео, на що Тимошенко написав мені: "Тепер ми точно не прийдемо", – додала вона.

Зеленський і Соколова

При цьому вона розповіла, що із Зеленським вийшло б цікаве інтерв'ю, через його емоційну нестабільность.

"З Зеленським мені було б дуже цікаво, саме тому, що він емоційно нестабільний. Є дуже багато речей, які могли б його зачепити. А я дівчина досить щира. Тому я йому б просто ва-банк говорила те, що думаю, і то, що запитують мене глядачі. Було б класно" , – підсумувала Соколова.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, соколова яніна
В тему

Останні матеріали