27 листопада у СНУ імені Лесі Українки відбудеться другий тур виборів ректора.
Проте, у списку кандидатів, імовірно, залишиться тільки один претендент – Анатолій Цьось.
Про це повідомляє декан факультету філології та журналістики Юрій Громик.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
«Вибори ректора завтра відбудуться.
Проте оргкомітет щойно повідомив, що І. Я. Коцан надіслав поштою заяву про зняття своєї кандидатури. На основі цієї заяви ухвалено рішення зняти з бюлетенів для таємного голосування його кандидатуру.
Отже, 27 листопада в бюлетені буде один кандидат – А. В. Цьось. Оргкомітет просить виявити своє ставлення до цього претендента, щоб вибори було визнано такими, що відбулися.
Голосування відбуватиметься 27 листопада з 09:00 до 15:00 в головному корпусі університету в актовій залі на четвертому поверсі», – ідеться в його дописі.
На запитання: «А коли надіслав і коли оргкомітет отримав?» – Юрій Громик відповідає: «То запитання до оргкомітету. Кажуть колеги, що дата і час відправлення відповідають процедурі. Була письмова заява, яку, як стверджують, подано особисто, але невчасно. Пізніше отримали заяву поштою, де дата і час начебто відповідають. Я не можу коментувати, не входжу до складу оргкомітету».
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.