Електровелосипед і пів літра меду – такий подарунок зробила президентка Естонії Керсті Кальюлайд українському главі держави Володимиру Зеленському. Від українців Каль.лайд отримала вишиванку.
Зеленський 26 листопада перебуває з офіційним візитом у Таллінні, саме під час візиту президенти країн обмінялися подарунками, розповіли у виданні "Слово і Діло".
Президентка Естонії Керсті Кальюлайд подарувала Володимиру Зеленському електровелосипед та банку меду. У відповідь отримала українську вишиванку.




Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Зеленський написав листа путіну: головне
5 Червня 2026
Зеленський дав тиждень на контракт щодо Patriot
3 Червня 2026
Реклама







