18 Листопада 2019
Новини

ДБР скерувало до Генпрокуратури проєкт підозри Порошенку

ДБР скерувало до Генпрокуратури проєкт підозри Порошенку

Державне бюро розслідувань скерувало до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України Петру Порошенку.

Зважаючи на високу увагу суспільства до стану досудового розслідування кримінальних проваджень, учасником яких є п’ятий президент України, у пресслужбі ДБР інформують, що слідчі центрального апарату скерували до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України.

Як зазначили у бюро, проєкт підозри підготовлено та направлено до прокуратури в межах досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.

У документі іде мова про підозру п’ятого президента України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 109 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Крім цього, слідчі ДБР направили до прокуратури проєкт подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є чинним народним депутатом України.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: дбр, петро порошенко, Україна, гпу
В тему

Останні матеріали