16 Листопада 2019
Новини

З могили зникло тіло священника (відео)

З могили зникло тіло священника (відео)

У селі Мощанка на Чернігівщині за дивних обставин із могили зникла труна з тілом священника місцевої церкви.

Невідомі розкопали місце його поховання біля храму і перенесли могилу на цвинтар, пише Оглядач.

Отець Володимир помер у серпні на власному городі. Йому був 51 рік, але у чоловіка діагностували захворювання серця. Поховати священника вирішили біля церкви.

Примітно, що новий настоятель храму відмовився відправити 40 днів за покійним. Незабаром із могили зникла труна з тілом – її серед ночі викопали і перемістили в зарості біля цвинтаря, ретельно сховавши.

Вдова священика Юлія Зінькова та місцеві жителі припустили, що до акту вандалізму причетні ченці монастиря, який будували прямо під стінами церкви без дозволу. У загиблого нібито був конфлікт із особами, які захопили землю.

За словами Зінькової, труна зникла після її останнього візиту на могилу чоловіка.

«Вони кричали словами образливими, щоб я його звідси забрала. Я так зрозуміла: вони вирішили, що це їх земля там. Може, він там сам хоче бути першим похованим», – висловилася вона про херувима монастиря Михайла Дегтяря.

Ченці від коментарів відмовилися, проте запевнили місцеве населення, що до перезахоронення не мають відношення.

Прокоментували кричущий випадок також у Чернігівській єпархії.

«Для цього є поліція, правоохоронні органи, які повинні вирішити питання, знайти тих людей, що зробили це. Вони повинні понести не тільки церковне покарання, а й державне з Кримінального кодексу», – заявив секретар Чернігівської єпархії Української православної церкви МП отець Ігор.

Отця Володимира після того, як знайшли заховану труну, люди перепохоронили на цвинтарі. На могилу повернули хрест, який знайшли в монастирі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, Надзвичайні події, церква
В тему