4 Листопада 2019
Новини

Перевертні в погонах на Волині приховували страшні злочини

Перевертні в погонах на Волині приховували страшні злочини

Працівники поліції на Волині не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за двома поданими громадянами заявами про вчинені тяжкі злочини проти власності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокуратура і ДБР розслідують приховування тяжких злочинів працівниками одного із районних відділів поліції Головного управління Національної поліції в області.

Під час перевірки прокурори з’ясували, що поліцейські, проігнорувавши вимоги Кримінального процесуального кодексу України, не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за двома поданими громадянами заявами про вчинені тяжкі злочини проти власності.

Нині кримінальні провадження про вчинення цих правопорушень розпочаті прокурорами.

Діям же поліцейських буде надано оцінку у ході досудового розслідування за фактами приховування злочинів.

Зауважимо, що згідно із санкцією ч.1 ст. 396 Кримінального кодексу України заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого злочину карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Прокуратура області звертається до волинян із проханням повідомляти про факти не внесення працівниками поліції відомостей про вчинення злочинів до Єдиного реєстру досудових розслідувань чи будь-які інші дії правоохоронців, спрямовані на приховування злочинів, за телефоном (0332)72-22-22.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, поліція, Надзвичайні події, прокуратура
В тему

Останні матеріали