4 Листопада 2019
Новини

На Волині позов до суду прийшов півторарічній дитині

На Волині позов до суду прийшов півторарічній дитині

На Волині комунальники позиваються до півторарічної дитини щодо стягнення боргу за тепло.

Так, до журналістів звернулася мешканка вулиці Шухевича пані Олена з проханням допомогти розібратися в абсурдній ситуації, що склалася, пише ІА Волинські новини.

На ім’я її півторарічної донечки Ірини прийшов виклик до суду про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання. Позивачем являється комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго».

Комічним є не тільки сам позов на ім’я дитини, а й те, що будинок, у якому мешкає малеча з батьками, ось уже майже двадцять п’ять років відімкнений від теплопостачання, яке отримував від котельні машинобудівного заводу, якого вже давно не існує. Упродовж цих років люди перейшли на індивідуальне опалення. Тож відношення до вищевказаного підприємства не має.

«Питання до керівництва «Теплоенерго»: за що борг? Звідкіля він узявся? І яким чином відповідачем стала півторарічна дитина? Коли вона встигла заборгувати підприємству? Окрім того, в ухвалі про відкриття провадження у справі, не вказана сума заборгованості, яку підприємство вимагає сплатити дитину. Та й копії позивної заяви з додатками позивачка (смішно читати) не бачила.

Якщо ось так запросто «Теплоенерго» може накинути неіснуючий борг за неіснуючі послуги півторарічній дитині, то про що далі можна говорити? Не дивно, що його керівництво виступає проти переходу на індивідуальне опалення, бо тоді люди платитимуть газовим компаніям за спожитий газ, а не викидати гроші на вітер. А у цьому випадку ще й ні за що», – йдеться у повідомленні.

У комунальному підприємстві «Володимир-Волинськтеплоенерго» ситуацію прокоментували так: «Суд допустив помилку відкривши провадження у справі не на ту особу, до якої КП направило позов», – зазначили тепловики.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, суд, гроші, діти
В тему

Останні матеріали