У 2-3 роки, коли тільки-тільки починаються перші експерименти дитини з власними емоціями, зайву агресивність можна перевести в гру або жарт.
Про це пише портал Наша мама.
А найкраще безпристрасно ігнорувати злісні випади - зрозумівши, що батьки стоїчно реагують на все, малюк заспокоїться.
- Що робити, якщо дитина не припиняє бути агресивною? Спробуйте записати її в спортивну секцію, щоб у неї була можливість регулярно випускати пар.
- Якщо діти проявляють агресію, це не означає, що батьки повинні їх заохочувати або пускати все на самоплив. Але виховні бесіди варто проводити поза кризою: «Не лайся, будь ласка. У нашій родині такі слова не використовують», «Плюватися некрасиво», «Бити інших не можна, це боляче».
- Вдома необхідно в спокійній обстановці вчити дитину міркувати і програвати з нею разом свідомо конфліктні ситуації. Так вийде навчити малюка простим, але адекватним реакціям: «Це моє», «Зараз моя черга», «Я не хочу з тобою зараз гратися».
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Побачила вві сні дитину і вдочерила дівчинку
9 Червня 2026
Реклама







