29 Жовтня 2019
Новини

У Луцьку обікрали зоопарк (фото)

У Луцьку обікрали зоопарк (фото)
Табличка на клітці, в якій жили папуги

У Луцькому зоопарку вкрали птахів.

На територію КП "Луцький зоопарк" проникли злодії. 29 жовтня о 06:40 охоронець, здійснюючи черговий обхід, зателефонував до директорки підприємства Людмили Денисенко і повідомив, що пошкоджені двері вольєру, де проживали зеленокрилі ара, — повідомили у звіринці.

"О 07:00 керівник уже була на місці, а разом із нею – і правоохоронці, яких повідомили про злочин. Наразі тривають слідчі дії, переглядаються записи камер спостереження. Про нововиявлені факти ми будемо інформувати на нашій сторінці", — інформують в зоопарку.

Також адміністрація закладу звернулася до усіх небайдужих допомогти у пошуках пернатих.

"Вони мають особливі прикмети. І може трапитися так, що саме хтось із вас побачить охочих продати ар чи тих, хто їх придбав. Отож, у папуги-самочки відсутнє оперення. Це – наслідок стресу, який вона пережила через смерть партнера. А у самця, якого нам у червні подарував зоопарк "Лімпопо", дізнавшись про цю ситуацію, немає хвоста. Птах ще дуже молодий, тож пір’я там наразі просто не виросло. П.С. Хочемо вірити, що зловмисників знайдуть, і вони отримують покарання, а наші ари повернуться додому, аби знову тішити відвідувачів зоопарку".

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцький зоопарк, крадіжка, Фото, луцьк
В тему