26 Жовтня 2019
Новини

Створили Луцьку ОТГ: приєдналася Прилуцька сільська рада

Створили Луцьку ОТГ: приєдналася Прилуцька сільська рада

У Прилуцькій сільській раді Ківерцівського району 25 жовтня сталася історична подія – утворення Луцької об’єднаної громади із центром у столиці Волині.

Всі 13 присутніх на сесії депутатів і сільський голова, який свого часу чотири рази ветував приєднання Прилуцької сільради до міста, проголосували «ЗА» створення міської ОТГ. Так закінчилася багаторічна децентралізаційна епопея щодо створення Луцької міської ОТГ – першої громади на Волині з центром у місті обласного підпорядкування, повідомляє Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

На історичності цієї події наголошує перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Прилуцька сільська рада остаточно приєдналася до Луцька. Сьогодні, на останній сесії сільської ради, депутати ОДНОГОЛОСНО проголосували «за». Зворотного шляху більше немає, а цей день можна по праву назвати історичною подією для Луцька. Вітаю лучан і жителів чотирьох сіл Прилуцької сільської ради і щиро бажаю успішного розвитку нашій об'єднаній громаді!», – пише Недопад на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, що Прилуцька сільська рада перша і поки єдина громада, яка вирішила створити ОТГ із обласним центром Волині. Села Жабка, Дачне, Сапогів, власне Прилуцьке – поруч із містом, хоч і в сусідньому Ківерцівському районі. Село, яке є центром сільради, всього за кілометр від міста, а є місця, де Прилуцьке плавно переходить у Луцьк.

Історія з Луцькою ОТГ тривала кілька років. Прилуцький сільський голова кілька разів ветував рішення депутатів щодо приєднання, мотивуючи тим, що спочатку місто має виконати певні умови, які б засвідчили серйозність намірів.

Невдовзі може постати і Ковельська міська ОТГ на базі міста обласного підпорядкування, завдяки приєднанню трьох сіл Ружинської сільської ради, що на Турійщині.

 

 

 

 

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, отг, ківерці
В тему