17 Жовтня 2019
Новини

Павелко побився із Суркісами через ветеранів АТО

Павелко побився із Суркісами через ветеранів АТО

У президента Української асоціації футболу Андрія Павелка під час матчу кваліфікації на Євро-2020 проти Португалії стався конфлікт з президентом київського Динамо Ігорем Суркісом і його братом Григорієм.

Конфлікт розпочався з того, що Григорій Суркіс без запрошення прийшов у президентську ложу. Там, зокрема, перебували запрошені ветерани АТО, звільнені моряки та інші полонені Кремля, яких обміняли у вересні, - пише Футбол 24.

«Побачивши Суркіса – депутата від відверто прокремлівської партії, яку очолює кум Путіна Медведчук, вони звернули на це увагу президента УАФ, який їх туди і запросив. Мовляв, або він звідси піде, або ми, бо це вже перебір – лише місяць тому повернутися з полону і сидіти тут, в одній ложі, з прокремлівським депутатом. Андрій Павелко звернувся з відповідним проханням до Суркіса, той вперся, що й спровокувало конфлікт. Те, що Суркіс прийшов без запрошення, підтверджує – у Динамо була своя ложа на матчі, де спочатку він і перебував».

 Про конфлікт, який відбувся на Олімпійському 14 жовтня, стало відомо із ресурсу prosports.kz, який опублікував версію голови профспілки українських футболістів Олега Печорного: «Павелко в нетверезому стані почав приставати до братів Григорія та Ігоря Суркісів, колишнього прем'єр-міністра України Валерія Пустовойтенка. Навіщось спробував їх вигнати з VIP-ложі, але отримав гідну відповідь – удар в обличчя.

Суркіси і Павленко
Суркіси і Павленко

Але Павелко не заспокоївся і повернувся продовжити розбірки разом з кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарік" (Олександр Петровський. – примітка). Зупинити конфлікт змогла лише поліція, але інформація дійшла до президента України Володимира Зеленського. Павелку довелося дзвонити йому, виправдовуватися і просити вибачення».

Водночас стало відомо від безпосереднього свідка, що саме Григорій Суркіс отримав ляпаса – «бо було за що».

Вже наступного дня після згаданих подій Суркіс-старший брав участь у засіданні Комітету з питань молоді та спорту, на якому розглядали інцидент із Андрієм Павелком.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: футбол, бійка
В тему