16 Жовтня 2019
Новини

Булінг у Луцьку: вчитель та батьки цькують учня, бо його мати не здає поборів

Булінг у Луцьку: вчитель та батьки цькують учня, бо його мати не здає поборів

В ліцеї №3 міста Луцька батьки і вчитель цькують учня 3-го класу за те, що його мама відмовилася здавати гроші в батьківський комітет.

Деталі скандалу розповіла мати дитини Інна Назаркевич в співтоваристві «Батьки SOS» в соціальній мережі Facebook.

Як повідомила мама хлопчика, йому подарували в школі чашку в честь Дня захисника України, а після цього їй зателефонували з батьківського комітету і зажадали сплатити за подарунок або повернути.

«У п'ятницю син прийшов зі школи з подарунком для хлопчиків – чашкою. Через годину дзвонять мені з батьківського комітету і кажуть – у вівторок 200 гривень або чашку. Тому що це подарунок не Богдана, а хлопчика, якого не було сьогодні в школі», - описала вона ситуацію.

Інна Назаревич пояснила, що для її сина подарунок не купували, так як вона не здала гроші в фонд класу.

«Батьківським комітетом було навмисно зроблено так, щоб дискримінувати, зробити дитину ізгоєм в колективі. Невже, щоб дзвонити і зловтішатися, після зробленого, не вистачило розуму подзвонити і сказати, скільки здати на це «непотрібство», бо інакше не назвеш? А найстрашніше, що сам вчитель припустився до цього», - додала жінка і зазначила, що на потреби сина вони здають гроші у фонд завжди.

Вона зазначила, що чашку вранці принесли класному керівнику і попередили, що для Богдана купили тільки цукерку, щоб він не засмучувався, так як батьки гроші не здали. Вчителька віддала чашку учневі, так як він сильно просив.

«Після довгих умовлянь мого сина вона все-таки віддала йому чашку. Так як Богдан дуже просив (за словами батьківського комітету). Чому учитель, який несе відповідальність за мою дитину, допускає це свідомо, знаючи, що вони принесуть шкоду конкретній дитині. Це моя четверта дитина, яка відвідує цей навчальний заклад. До цього жодних проблем з батьківськими комітетами, з вчителями – не було», - додала Назаревич.

Булінг у Луцьку
Булінг у Луцьку

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: булінг, ліцей, луцьк
В тему