У Києві хвора на рак жінка викинулася з вікна четвертого поверху.
Про це повідомляє Інформатор.
За попередньою інформацією, жінка страждала від нестерпного болю. В день самогубства, в квартирі знаходився ще й син загиблої. Вона почекала, поки він вийде з кімнати і залишить її одну.
Скориставшись моментом, онкохвора жінка викинулася з вікна четвертого поверху власної квартири. Момент падіння бачив син загиблої, але він не зміг зупинити матір.
Від отриманих травм жінка померла миттєво. Медики швидкої допомоги констатували її смерть.
Порушено кримінальну справу за фактом умисного вбивства з відміткою «самогубство». Триває слідство.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Реклама







