11 Жовтня 2019
Новини

Налагоджують автобусне сполучення між Луцьком і селами Прилуцької сільської ради

Налагоджують автобусне сполучення між Луцьком і селами Прилуцької сільської ради

У Луцьку міркують над налагодженням автобусного сполучення із селами Прилуцької сільської ради – Сапогів, Небіжка, Жабка, Дачне і самого Прилуцького.

З цього приводу відбулася робоча нарада начальника управління транспорту і зв’язку міськради Володимира Степанова з Прилуцьким сільським головою Валентином Арчибасовим та перевізниками, повідомляють у Відділі інформаційної роботи міської ради.

Володимир Степанов повідомив, що з 26 жовтня села Прилуцької сільської ради приєднуються до Луцька, тому в міста виникло чимало запитань щодо транспортного сполучення з цими населеними пунктами . “Це вже буде територія міста, тому необхідно налагодити автобусне сполучення. На сьогоднішній день там жоден автобусний маршрут з міським сполученням не їздить”, – повідомив він.

У свою чергу, Прилуцький сільський голова Валентин Арчибасов сказав, що загалом транспортне сполучення між районним та обласним центром існує. Є лише проблемне село Сапогів, яке подекуди недоступне. Втім, силами перевізника Мандзюка люди з цього села мають можливість доїхати до Ківерців та Луцька. “Хочеться, щоб це сполучення було налагоджено чіткіше, а люди не нарікали на перевізників. Також люди скаржаться, що не можуть сісти в переповнені автобуси за маршрутом Луцьк — Жабка — Дачне та у зворотному напрямку”, – висловив прохання своєї громади Валентин Арчибасов.

Вже наступного тижня відбудеться підсумкова нарада, де перевізники повинні озвучити свої пропозиції та напрацювання від отриманої сьогодні інформації.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, транспорт
В тему