10 Жовтня 2019
Новини

Зеленський боїться зірвати операцію і тому мовчить

Зеленський боїться зірвати операцію і тому мовчить

Президент Володимир Зеленський закликає почекати ще результату в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета, якого підірвали в центрі Києва три роки тому.

Про це він заявив під час спілкування з журналістами під час так званого «прес-марафону» в Києві, інформує Українська правда.

Журналістка «Громадського телебачення» запитала, чому вже 2 роки справу засекречено і чим «незамінний» Арсен Аваков на посаді міністра внутрішніх справ.

Зеленський відповів: «Якщо я вам скажу, в чому секретність цієї справи, то я просто зараз зірву операцію. Я хочу, щоб ми закінчили цю справу».

Президент зазначив, що не займався цим питанням 2 роки, а питання про Авакова залишив без відповіді.

«Мені потрібен результат у цій справі. Я хочу так же, як ви, цього результату. Ми хочемо знати з вами деталі цієї справи, а саме головніше – ми хочемо знати вбивцю. Давайте почекаємо, коли все це закінчиться», – заявив президент.

Зеленський уточнив: «Да, я знаю трішечки більше, але не настільки більше, як вам кажеться. Але як можна більше комунікувати з приводу Павла Шеремета, якщо я вам кажу: я знаю – треба трішечки почекати. Мені немає що вам більше сказати».

«Якщо не буде результату, то будемо змінювати керівництво (МВС)», – сказав президент, але терміни не назвав.

«Але дуже хочу вас попросити, що коли буде результат, ви тоді погодитеся, що я був правий, що вам не сказав про терміни», – додав Зеленський.

Голова держави наголосив: «Результат не мій – я просто допомагаю МВС, я просто допомагаю нашим громадянам отримати цей результат».

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, арсен аваков, поліція, вбивство
В тему