Ківерцівські поліцейські встановили особу зловмисника, котрий обікрав 54-річного волинянина.
До поліції звернувся 54-річний житель Ківерцівського району. Чоловік повідомив, що наприкінці вересня у міжміському маршрутному таксі «Луцьк – Ківерці» у нього викрали гроші у сумі 850 грн., повідомляють у волинській поліції.
Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 22-річний житель Ківерцівського району.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, до трьох років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
«Коли зацвітали півонії, я згадувала тебе…»
Сьогодні, 17:57
Кількість соцвиплат скоротили: чи не втратять люди підтримки?
Сьогодні, 17:22
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
Сьогодні, 16:48
«Думала, тільки багаті виграють, а тепер і я маю 1000 гривень»
Сьогодні, 16:31
Японський погляд на харківські роли: чесна історія одного шефа
Сьогодні, 16:27
14 ОМБр звинувачують у відсутності ротацій
Сьогодні, 15:52
На війні загинув лучанин Борис Кузьмічук
Сьогодні, 14:58
У Карпатах туристку вдарила блискавка
Сьогодні, 13:52
Атака на Запоріжжя: зросла кількість жертв і постраждалих
Сьогодні, 13:17
Реклама







