Біля Центрального парку імені Лесі Українки в Луцьку встановили «трав'яні» лавки.
У Луцьку поблизу централного парку встановили «трав'яні» лавки.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила колишня радниця мера Луцька Мар'яна Сорочук, зазначивши тих, хто має причетність до появи цих лавок.
На лавках можна не тільки посидіти, а й полежати.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
«Коли зацвітали півонії, я згадувала тебе…»
Сьогодні, 17:57
Кількість соцвиплат скоротили: чи не втратять люди підтримки?
Сьогодні, 17:22
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
Сьогодні, 16:48
«Думала, тільки багаті виграють, а тепер і я маю 1000 гривень»
Сьогодні, 16:31
Японський погляд на харківські роли: чесна історія одного шефа
Сьогодні, 16:27
14 ОМБр звинувачують у відсутності ротацій
Сьогодні, 15:52
На війні загинув лучанин Борис Кузьмічук
Сьогодні, 14:58
У Карпатах туристку вдарила блискавка
Сьогодні, 13:52
Атака на Запоріжжя: зросла кількість жертв і постраждалих
Сьогодні, 13:17
Реклама





