7 Жовтня 2019
Новини

Зеленському передали на підпис закон про збільшення штрафів для водіїв, котрі не хочуть перевозити атошників

Зеленському передали на підпис закон про збільшення штрафів для водіїв, котрі не хочуть перевозити атошників

Зеленському передали на підпис закон про збільшення штрафів для перевізників, котрі не хочуть везти безкоштовно бійців АТО. Його вже підписав спікер Верховної ради Дмитро Разумков.

Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Йдеться про законопроект №0893 «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян».

Останній етап проходження документа - переданий на підпис президенту. Закон раніше схвалив спікер Верховної ради Дмитро Разумков.

Проект закону спрямований на те, щоб штраф, який накладається на перевізників за відмову в безкоштовному проїзді учасникам бойових дій, ветеранам був збільшений.

Проект закону про збільшення штрафів за порушення перевезення воїнів АТО
Проект закону про збільшення штрафів за порушення перевезення воїнів АТО

Станом на зараз адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 136 гривень.

Після того, як цей закон набуде чинності, це правопорушення тягнутиме за собою накладення на водіїв транспортних засобів, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 850 гривень. При цьому в першому читанні закон передбачав 150 таких мінімумів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: пільги, штрафи, закон, ато, громадський транспорт
В тему