2 Жовтня 2019
Новини

У райцентрі на Волині – «війна» за залізничну станцію

У райцентрі на Волині – «війна» за залізничну станцію
1234

Наприкінці минулого року керівники району і міста отримали лист від АТ «Укрзалізниця» щодо погодження закриття залізничної станції у місті Камені-Каширському.

Мотивували це рішення тим, що таке господарювання є нерентабельним. На зустрічі з представниками регіональної філії «Львівська залізниця» місцева влада висловила свою категоричну позицію – не погоджує закриття залізничного вузла, повідомляють у Камінь-Каширській РДА.

Останнім часом станцію використовували для приймання і відправи сировини лісовими господарствами.

18 вересня цього року на адресу райдержадміністрації та районної ради надійшов черговий лист від АТ«Укрзалізниця».

«У разі неприйняття органами місцевого самоврядування (протягом 6 місяців після звернення АТ «Укрзалізниця») рішень про компенсацію збитків з місцевих бюджетів або за рахунок підприємств, що обслуговуються цими дільницями, станціями та під’їзними коліями, АТ «Укрзалізниця» за погодженням із центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту має право прийняти рішення про закриття малодіяльних збиткових залізничних дільниць, станцій та залізничних під’їзних колій», – йдеться у листі.

Тож 30 вересня 2019 року працювала президія районної ради під головуванням керівника представницької гілки влади краю Віктора Суса, де й розглянули вищезгадане питання.

У роботі президії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

Присутні прийняли рішення провести переконливі розрахунки та підготувати відповідне звернення на адресу компетентних структур про недопущення закриття Камінь-Каширської залізничної станції зі столітньою історією.

До слова, у воєнні роки вона була стратегічним об’єктом, а у післявоєнний час відігравала важливу соціальну роль як для жителів краю, так і для сусідніх районів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: камінь-каширський, укрзалізниця
В тему

Останні матеріали