26 Вересня 2019
Новини

Українці отримають доступ до земельного кадастру

Українці отримають доступ до земельного кадастру
 
Інвентаризація земель завершиться до 1 жовтня 2020 року, і українці отримають доступ до всіх кадастрів.

Про це під час наради в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає УНІАН.

Державні органи мають забезпечити доступ громадян України до різних кадастрів, щоб вони мали повну картину того, що відбувається з тими або іншими природними ресурсами.

«В українців має бути інформація, як виглядає сьогодні територія країни з точки зору природних ресурсів, землі, права власності», - сказав він. 

При цьому Гончарук наголосив, що на розробку різних кадастрів були витрачені десятки мільйонів доларів, проте це не дало потрібного результату, що особисто він пов'язує з саботажем цього процесу чиновниками.

Разом з тим, як повідомив заступник голови відомства Олександр Краснолуцький, Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру завершить інвентаризацію сільськогосподарських земель до 1 жовтня 2020 року.

«Наступного року ми її 100% завершимо... До набуття чинності законом про ринок землі», - сказав Краснолуцький під час робочої наради в середу, відповідаючи на запитання прем'єр-міністра Олексія Гончарука, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, минулого року Держгеокадастр виявив 1 млн помилок у кадастрі та виправив їх.

Цього року замовлено інвентаризацію 1 млн га земель, уточнив він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, держгеокадастр, доступність, українці, інтернет
В тему