26 Вересня 2019
Новини

Ольга Сумська зізналася, чому в неї складні стосунки зі старшою дочкою

Ольга Сумська зізналася, чому в неї складні стосунки зі старшою дочкою

Старша дочка популярної української актриси Ольги Сумської, 29-річна Антоніна Паперна, проживає і працює на території РФ.

У програмі «Зірковий шлях» Ольга Сумська відверто розповіла про стосунки з дочкою, а також про те, чому вони конфліктують.

Актриса зізнається, що бачиться з Антоніною кілька разів на рік, коли дочка приїжджає в Україну.

«Кілька разів була. Хотіла б частіше, якщо чесно», – говорить Ольга.

Шкодує Сумська не тільки про те, що сімейству рідко вдається зібратися разом, але і про назавжди втрачений час в дитинстві Тоні.

«За рахунок того, що я їздила на зйомки, вона не недоотримала, можливо, цієї материнської уваги, і це були дуже зворушливі моменти, коли вона мене чекала з гастролей, я сьогодні тільки розумію, як це було для неї», – зізнається актриса.

Ольга також розповіла, що часом конфліктує з рідними, так як розкриває подробиці їхнього життя. Так, саме Оля першою розповіла про народження внучки і назвала її ім'я – Єва. За це старша дочка актриси – Антоніна Паперна – образилася на свою зіркову маму.

«Слухайте, однак, так або інакше, це коли-небудь станеться, і ім'я знатимуть, сказала і сказала. Люди виходять, королева Великої Британії і принци показують своїх дітей натовпу людей. І це по протоколу просто необхідна річ, щоб люди подивилися на спадкоємця престолу, розумієте, хто там народився. А тут все так завуальовано, сказали не говорити – не кажу, але іноді воно вилітає і вже нічого з цим не зробиш. Треба тримати себе в руках і контролювати кожне слово, але це дуже важко», – ділиться артистка.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна, стосунки
В тему