16 Вересня 2019
Новини

«Хвалена НУШ»: на Закарпатті зі шкільного туалету рятували першачка (фото)

«Хвалена НУШ»: на Закарпатті зі шкільного туалету рятували першачка (фото)

Першокласник провалився у діру в дощатій підлозі жахливого шкільного туалету сарайного типу.

В одній зі шкіл у Закарпатській області надзвичайна подія – учень першого класу впав у вигрібну яму шкільного туалету. Жахливий інцидент стався в селі Забродь Хустського району. Про це повідомив журналіст і правозахисник Роман Келемен на своїй сторінці у соцмережі, передає «Варта1».

На щастя, однокласники хлопчика побігли по вчителів та його врятували. Батьки дітей шоковані, адже першачка витягали із фекалій. Освітяни намагаються замовчати факт жахливих туалетів, щоб їх не звільнили.

«У п’ятницю, 13.09.2019 року, в с. Забрідь Хустського району в Забродській школі першокласник упав у вигрібну яму шкільного туалету. На щастя, його друзі, однокласники побігли за вчителями, аби ті врятували школяра, який провалився у туалет. Дитину врятували, витягнувши зі шкільних фекалій. Всі батьки шоковані таким випадком, а викладачі, як завжди, замовчують стан шкільного туалету, щоб їх не звільнили. І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодших класів провалюються у вигрібні ями», – повідомив Келемен.

Роман Келеман додав, що школи не забезпечені елементарним, і це не провина вчителів, які викладаються на повну, а такі ситуації змушені під тиском замовчувати. Реальність тотально відрізняється від звітів на паперах.

«21 століття, Нова Українська Школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, про це тільки німий не говорив. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це було в минулому, а й навички застосовувати ці знання у майбутньому житті. Це мала би бути школа, до якої з радістю і нетерпінням біжать учні. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут начебто панують співпраця та взаєморозуміння.

Постійні і безкінечні реформи освіти, на жаль, не приводять до обіцяного нам, батькам і учням, результату», – резюмує журналіст.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, НП, Фото
В тему