16 Вересня 2019
Новини

Бебі-бокс від держави виріс удвічі: що додатково поклали у «пакунок маляти» (фото)

Бебі-бокс від держави виріс удвічі: що додатково поклали у «пакунок маляти» (фото)

Відтепер новонароджених у пологових будинках України держава обдаровуватиме удвічі більшим «пакунком малюка».

Позитивна новина для новоспечених батьків і тих, хто готується ними стати. Бебі-бокси від уряду для новонароджених, які почали видавати молодим батькам близько року тому, за кількістю предметів, які до них входять, виросли удвічі. Про це у своєму Facebook повідомляє Мінсоцполітики.

Тоді як попередній набір речей, необхідних новонародженим у перші дні життя, складався із 30 найменувань, то тепер їх кількість виросла до 70. Що ж доклала держава у «коробку малюка»?

За даними Мінстерства соціальної політики, бебі-бокси від уряду доповнили такими позиціями, як:

  • Новий одяг (сорочечки, беретик, «арапки», слинявчик, комбінезон-трансформер демісезонний);
  • Предмети вжитку (півковдра, розвивальні іграшки для стимулювання зорових, слухових, тактильних відчуттів і рухових навичок, м’яка книга з високою контрастністю зображень, багатофункціональний розвивальний килимок);
  • Засоби гігієни для новонародженого (крем під підгузок, ватні гігієнічні палички, мило для прання дитячих речей, гребінець для волосся, губка для купання);
  • Засоби гігієни для мами (прокладки гігієнічні та післяпологові).

«З 1 вересня 2018 року (коли був запроваджений цей проект) «пакунок малюка» отримали вже 289 454 дитини, що становить 97 % від кількості народжених. 196 417 із них – отримали свій бейбі-бокс цього року», – рапортують у відомстві.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, Фото
В тему