15 Вересня 2019
Новини

Не батоном єдиним: з виставки поцупили золотий унітаз

Не батоном єдиним: з виставки поцупили золотий унітаз

Пригода трапилася у Британії.

У британському Оксфордширі викрали з виставки роботу художника Мауріціо Каттелана – золотий унітаз, який свого часу орендував Дональд Трамп, пише Укрінформ.

«Банда злодіїв у суботу викрала 18-каратовий золотий туалет з художньої виставки у британському палаці Бленхайм», – повідомили у місцевій поліції.

Оскільки унітаз був підключений до системи каналізації та водопроводу, його крадіжка завдала істотної шкоди й привела до затоплення.

66-річного підозрюваного вже заарештували. Втім "експонат не знайдено, але ми проводимо ретельне розслідування, щоб знайти його та притягнути до відповідальності винних", - заявили у поліції.

Золотий унітаз було встановлено в замку в рамках першої за 20 років персональної виставки Каттелана. Предмет мистецтва виконує свою функцію і відвідувачі можуть використовувати його за прямим призначенням. Кожному відводиться три хвилини. Його вартість оцінюється в 1 млн фунтів.

Раніше витвір італійського художника Мауріціо Каттелана, що отримав назву "Америка", був виставлений у нью-йоркському музеї Гуггенхайма на прохання президента США Дональда Трампа.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, крадіжка, унітаз, виставка, кримінал, Курйози
В тему