У московському аеропорту «Шереметьєво» знову загорівся російський Боїнг, на борту якого були пасажири.
Як повідомляють російські ЗМІ, у літака, що належить авіакомпанії «Росія», загорівся двигун.
У момент спалаху на борту вже були люди, які летіли до Владивостока. Відзначається, що двигун літака спалахнув і відразу ж заглох. Пасажирів терміново евакуювали і надали їм інший рейс.
У коментарях користувачі мережі відреагували на інцидент. Деякі вважають, що росіян просто наздогнала карма і, що вони не повинні були нападати на Україну.
- Космічна країна, *пт . Карма, лаптеногі! Не* було нападати на Україну .
- Знову?!!!! Свині, може, вам в церкву сходити?
- Шо, знову? Могли б знову підгоріти, як тайга Сибіру.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни переміщають ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту в Криму — Зеленський
24 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Реклама





