5 Вересня 2019
Новини

Путінський «брехунець»: Нацрада з питань ТБ через суд добиватиметься закриття News One

Путінський «брехунець»: Нацрада з питань ТБ через суд добиватиметься закриття News One

У Нацраді одноголосно схвалили позов до суду про позбавлення скандального медіа ліцензії.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила подати позов до суду з вимогою позбавити ліцензії і закрити телеканал NewsOne. Як повідомляє сам телеканал, члени Нацради проголосували за це одноголосно, передають «Вісті».

«Ми обговорили між собою всі деталі, врахували багато речей, які нам здалися важливими. Питання дуже складне і потребує виважених рішень. Нацрада зробила все, що від нас залежить. Ми застосували всі наші повноваження, щоб затвердити це рішення. Перший пункт рішення ми трохи переформулювали. Тепер він звучить так: «Визнати розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі або ненависті у висловлюваннях, які були поширені в ефірі ТОВ «Новини 24 години» в період з 06.06.2019 по 08.07.2019», – сказала виконувач обов’язків голови регулятора Ольга Герасим’юк.

Телеканал звинуватили в порушенні абзаців 3 і 4 частини 2 статті 6 Закону «Про телебачення і радіомовлення», частини 1 статті 28 Закону «Про інформацію», а також у тому, що він не усунув свої порушення, які Нацрада зафіксувала в рішенні від 7 лютого і розпорядженні від 12 лютого.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, пропаганда, телебачення
В тему