3 Вересня 2019
Новини

Показали епічне відео урагану Доріан

Показали епічне відео урагану Доріан

Ураган Доріан обрушився на Багамські острови і вже забрав життя як мінімум п'яти осіб. А сьогодні, 3 вересня, стихія п'ятої категріії повинна обрушитися на американський штат Флорида.

Очевидці розповідають, що «ураган гуде, як мотор літака». В самий пік стихії сила вітру досягала 320 кілометрів на годину (88 метрів за секунду). На Багамах зруйновано близько 13 тисяч будинків.

Влада США скасувала близько 1000 авіарейсів. А Дональд Трамп переніс поїздку в Польщу, де крім усього іншого повинен був зустрітися з Володимиром Зеленським.

Мисливцеві за ураганами і метеорологу Гаррету Блеку вдалося зробити приголомшливі кадри, зроблені в самому центрі природної стихії. Відео було знято, коли буревій лютував над Багамами.

На знятих з літака матеріалах видно суцільну стіну хмар з пробілом, крізь яку сонце світить і видно блакитне небо.

Блек розповів, що бачив блискавки, а також виміряв швидкість вітру «Доріана», коли ураган завдав удар по островам - вона склала 297 км/год.

«Це абсолютно жахливо і катастрофічно. Особливо для Багамських островів», - визнав він.

Аерокосмічне агентство NASA опублікувало відеозапис, як виглядає ураган «Доріан» з космосу, в той момент, коли він готувався вдарити по Багамських островах.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, ураган, сша, трагедія, відео, Відео
В тему