23 Серпня 2019
Новини

Новий рекорд: стронгмени перетягали трамваї у Львові (фото)

Новий рекорд: стронгмени перетягали трамваї у Львові (фото)

Сьогодні, 23 серпня, у Львові встановили рекорд України з перетягування трамваїв.

Спортсмени протягнули одразу три трамваї вагою 92,2 тонни, що охоплює рухомий склад, вагою 92 тонни (вага рухомого складу та водія), та 2 залізні щіпки, вагою 200 кг. Спортсмени протягнули трамваї дистанцією в більш ніж 19 м за 1 хв 45,25 с, повідомляють у Львівській міськраді.

Встановили рекорд атлети «Федерації стронгмену України» — чемпіони та рекордсмени світу Володимир Рекша (м. Львів) і Сергій Конюшок (м. Київ). А зафіксував рекорд головний суддя «Федерації стронгмену України» — чемпіон світу Василь Вірастюк та представник «Національного реєстру рекордів України».

Встановлення рекорду відбулося за підтримки Львівської міської ради. Гостей заходу привітав заступник мера міста з питань розвитку Андрій Москаленко: «Сьогодні величезне свято — День Прапора. Він символізує велику силу. Ви можете бачити, які тут потужні хлопці. Ми горді, що маємо такого виробника як „Електрон“. Ми горді, що в нашій країні є такі потужні люди, які роблять великі справи. Ви — круті».

 «Ми також горді, що «Федерація стронгмену України» звернулася до вітчизняного виробника, до «Електрону». Львівський «Електрон» — це багатогалузева машинобудівна корпорація. Ми розробляємо та виробляємо власний електротранспорт, який у майбутньому буде обслуговувати пасажирів. Ми впевнені, що взаємна підтримка спорту українськими виробниками й навпаки принесе взаємну користь і спортсменам, і виробникам, й нашій Україні», – розповів заступник президента ПрАТ «Концерн «Електрон», Орест Яремчук.

Зазначимо, що попередньо спортсмени планували встановити рекорд, перетягнувши два зчеплені трамваї «Електрон», загальною вагою 65,2 тонни. Складністю було те, що техніка нова, й досі її ніхто не тягнув. Цей рекорд вони встановили, однак вирішили також спробувати перетягнути одразу три трамваї, що також завершилося успіхом.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, Фото
В тему