22 Серпня 2019
Новини

На Волині пропонують купити газ за літньою ціною на всю зиму

На Волині пропонують купити газ за літньою ціною на всю зиму

На Волині споживачі газу мають унікальну можливість – закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон.

Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м – повідомляє ТОВ «Волиньгаз Збут».

Акція «Твоя енергонезалежність» стартує напередодні Дня Незалежності -  23 серпня і триватиме лише місяць. Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів  газової компанії.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу та стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».  У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати по літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, в якого немає боргів за цей енергоносій.

Оформити та оплатити покупку можна буде онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, та внести 100% оплату за куплений запас газу.

На Волині 4 Центри обслуговування клієнтів: м.Луцьк, просп. Молоді, 14 А, смт.Ратне, вул.Газіна, 20, м.Камінь-Каширський, вул.Хотешівська, 9, м.Ковель, вул.С.Бандери, 34А.

«Використовувати газ, придбаний у рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України»  доставляє учасникам акції газ із резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін», - зазначив директор ТОВ «Волиньгаз  збут»  Микола Тищук.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах – за ціною ПСО, що діє на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 року не використовує весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ або повернути за заявою.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Волинь, ціна на газ, плата за газ, ціни
В тему