Луцькі поліцейські затримали 27-річного харків’янина, котрий розповсюджував в обласному центрі Волині психотропні речовини.
Ці речовини в особливо великих розмірах зловмисник не лише незаконно зберігав, пересилав у Луцьк, а й здійснював збут, - повідомили у прес-службі прокуратури області.
Так, упродовж 2019 року луцькі поліцейські зафіксовали два епізоди пересилання громадянином із Вінниці та Харкова у Луцьк психотропних речовин покупцям, з якими він зв’язувався через Інтернет.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
«16 серпня 2019 року працівниками поліції під час санкціонованого Луцьким міськрайонним судом обшуку у відділенні поштового оператора у Харкові вилучено три посилки із психотропною речовиною PVP, які громадянин надіслав адресатам», - йдеться у повідомленні.
Під час обшуку у чоловіка вилучили наркотичні засоби та психотропні речовини, обсяг яких встановлює експертиза.
«Використовуючи вигадані анкетні дані, зловмисник поштою пересилав психотропи й у інші міста України», - повідомили в прокуратурі.
Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб.
За зберігання та розповсюдження психотропів, відповідно до ч.ч. 2,3 ст. 307 КК України, зловмиснику загрожує 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.