19 Серпня 2019
Новини

У Зеленського «загубили» заяви на звільнення усієї команди

У Зеленського «загубили» заяви на звільнення усієї команди

В Офісі Президента України не можуть знайти заяви про відставку фахівців, які прийшли разом з Володимиром Зеленський і Андрієм Богданом, про наявність яких після скандалу з «відставкою» Богдана заявляв сам Президент.

Про це йдеться у відповіді ОПУ на інформаційний запит Українських Новин.

«Прийнято рішення про продовження строку розгляду зазначеного запиту до 20 робочих днів з дати його надходження», - йдеться у відповіді ОПУ.

Раніше, після появи в інтернеті «заяви» про відставку глави ОПУ Богдана Зеленський публічно заявив, що у нього є подібні заяви не тільки Богдана, а й усіх «членів команди», які спільно входили в президентський офіс.

«Ми - всі ключові люди, які зі мною прийшли, - домовилися з самого початку, напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або Президент будуть відчувати, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку», - заявив він.

При цьому, в ОПУ з початку серпня стали довго не знаходити не тільки заяви членів «команди Зеленого», а й інші запитувані документи.

Так, Українським Новинам заявили, що не можуть знайти підготовлений в ОПУ і проаннотований самим Зеленський законопроект про ринок землі, а також програму візиту і склад делегації, яка супроводжувала Зеленського в поїздці до Туреччини 7-8 серпня 2019 року.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, звільнення, володимир зеленський, президент, Курйози
В тему