16 Серпня 2019
Новини

Дивовижна історія: на Сході України воюють сестри-близнючки із чоловіками-близнюками (фото)

Дивовижна історія: на Сході України воюють сестри-близнючки із чоловіками-близнюками (фото)

Сестри-близнята Люба та Надя вийшли заміж за близнюків і створили міцні сім’ї. З початком війни всі четверо зголосилися працювати на благо та мир України.

Дивовижну історію родини Сімчуків розповів прес-секретар тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа, передає «Укррепортер».

Чоловіки проходять службу у складі батальйону «Тернопіль», учасники АТО, а Надя та Люда виконують обов’язки медика в зоні проведення ООС. А зовсім скоро дивовижні сім’ї святкуватимуть десятилітній ювілей з того дня, коли дві пари стали на рушничок щастя. Однак їхнє щастя обпалене війною.

Закінчивши школу, сестри вступили до медколеджу, а після його закінчення працювали у районній поліклініці. А коли почалася війна на сході, сестри пішли до військкомату, щоб підписати контракти з новоствореною військовою частиною у Тернополі. Надя і Люба були одні з перших контрактників, які прийшли в медпункт, решта фахівців на той час були або кадрові військові, або мобілізовані. На запитання, чи розрізняють їх на службі, засміялися обоє, очевидно, пригоди не раз траплялися у їхньому житті.

Розмову підтримала Світлана – медик батальйону охорони: «Пригадую, приїхала на ротацію одна із сестер, я ж кинулася її обіймати, дуже рада зустрічі, а Люба не зрозуміла, хто я така, і провела мене холодним поглядом». Тим часом Надя була у Тернополі, а коли Світлана їй подзвонила, то все стало зрозуміло, вони сміялися дуже довго. «Я не знала, що вони аж настільки подібні», – додає подруга. – Коли бачу їх разом, тоді розрізняю, а окремо – ні. За характером вони також різні: Люба спокійна, Надя – живчик, який навколо своєї осі 125 разів пробіжить».

Сестри ж кажуть, що відмінності між ними таки є. Надя старша за Любу на 30 хвилин, а Люба вища за Надю на 1 сантиметр. Не люблять вони й купувати однакового одягу, хоча босоніжки у гардеробі один в один.

У близнят міцні сім’ї, кохані чоловіки, теж близнюки, проходять службу у складі батальйону «Тернопіль», учасники АТО. Виховують чудових діток: у Наді два синочки, а в Люби син і донька. Час служби нерідко розділяє сестер. Надя виконувала завдання медика в зоні проведення операції об’єднаних сил, а сьогодні її приїхала міняти Люба. Така собі родинна ротація: одна мама служить в Тернополі, інша – на Сході. Складається й так, коли сестри одночасно в різних місцях заступають на чергування, тоді ініціативу беруть тати-близнюки.

То вже долею так було написано, що четвірка близнят поєдналися у дві щасливі сім’ї з одним прізвищем – Сімчук. У Наді і Люби – це вже другий контракт, хоча ще два роки служби попереду. Мріють зустрітися за родинним столом, адже 29 серпня виповнюється 10 років, коли об’єдналися у єдину родину половинки, схожі не лише зовні, а й за вдачею і любов’ю до своєї Батьківщини.

А коли закінчиться війна, планують збудувати один великий будинок, щоб ніколи не розлучатися.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, Фото
В тему

Останні матеріали