9 Серпня 2019
Новини

«Е-пенсія»: подати заявку на виплату можна тепер в Україні онлайн

«Е-пенсія»: подати заявку на виплату можна тепер в Україні онлайн

Пенсійний фонд України запровадив модель «е-пенсія», яка передбачена для звернення громадян з приводу призначення пенсій в електронному форматі

Про це на прес-конференції повідомив голова фонду Євген Капінус – повідомляє УНІАН.

«Людина може самостійно через наш портал подати всі документи, необхідні для отримання пенсійного забезпечення, і, відповідно, у банку, коли прийде відповідне СМС, щоб отримати пенсійне посвідчення і виплату пенсійного забезпечення», - сказав він.

За словами Капінуса, найближчим часом планується запуск мобільного додатку для надання даної послуги.

«Найближчим часом ми презентуємо наступний етап - мобільний додаток, за допомогою якого можна буде самостійно подавати всю інформацію до Пенсійного фонду й отримувати її», - сказав Капінус.

Як додав директор департаменту інформаційних систем і електронних реєстрів Пенсійного фонду Олександр Малецький, свої електронні заявки громадяни повинні залишати на веб-порталі електронних послуг ПФУ, на якому необхідно попередньо зареєструватися. Нова послуга існуватиме паралельно з можливістю особисто прийти в центр обслуговування Пенсійного фонду і подати документи для призначення пенсії.

За даними ПФУ, на сьогодні заявки на отримання звернення за призначенням виплат за допомогою послуги «е-пенсія» подали 11 осіб. На розгляд кожної заявки, поданої в електронній формі, відводиться 10 днів.

Довідка УНІАН. Станом на квітень цього року на порталі Пенсійного фонду було зареєстровано понад 3,2 млн користувачів, з них 400 тисяч зареєструвалися за допомогою електронного цифрового підпису.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, пенсіонери, пенсійний фонд
В тему