9 Серпня 2019
Новини

Негода в Україні: загибель людини, зірвані дахи, знеструмлені міста і села

Негода в Україні: загибель людини, зірвані дахи, знеструмлені міста і села

Негода в Україні наробила лиха.

У ніч з 8 на 9 серпня внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, гроза, пориви вітру) сталося знеструмлення 205 населених пунктів у 6 областях, а саме: Сумська – 95, Київська – 38, Черкаська – 26, Чернігівська – 22, Житомирська – 21 та Кіровоградська – 3. До відновлення електропостачання залучені бригади обленерго, повідомляють у ДСНС.

Рівненська область

8 серпня о 12 год. 15 хв. у с. Постійне Костопільського району через пориви вітру стався обрив лінії електропередач внаслідок чого від ураження електричним струмом загинула 1 особа та постраждала 1 дитина, яку госпіталізовано до лікарні. Підрозділи ДСНС не залучались.

Київська область

У с. Голодьки Тетіївського району внаслідок поривів вітру пошкоджено крівлю школи на площі близько 50 м кв. та крівлі 10 приватних будинків. Від ДСНС залучалося 5 чол. о/с та 1 од. техніки.

У м. Буча внаслідок поривів вітру було повалено близько 50 дерев. Дерева з проїжджої частини міста прибрано, проїзд забезпечено. Від ДСНС залучалося 4 чол. о/с та 1 од. техніки.

м. Київ

Підрозділами ДСНС здійснено 12  виїздів для прибирання дерев, що були повалені внаслідок поривів вітру, залучалося 60 чол. о/с та 12 од. техніки.

Читайте також:

Негода на Волині: повалені дерева і знеструмлені села (фото)

 

Все про: НП, Україна, київ, рівне, негода, буря, знеструмлено населені пункти, дахи, рівненська область, київ, київська область
В тему

Останні матеріали