7 Серпня 2019
Новини

ТОП-3 способи, як розводять туристів на гроші

ТОП-3 способи, як розводять туристів на гроші

Туристи - це легка здобич для професійних шахраїв, які розраховують на фактор раптовості, неуважність мандрівників і незнання мови.

Щоб не потрапити на гачок аферистів, потрібно знати найпідступніші способи, за допомогою яких вас можуть обдурити в поїздці за кордон, - пише «lifestyle».  

Обмінні пункти

У Східній Європі іноді зустрічаються обмінні пункти, де посеред білого дня обкрадають туристів. У цих місцях є величезні таблички з написом «реальний обмінний курс» і «немає комісій». Однак, як тільки ви підійдете до віконця і віддасте свої гроші, то виявите, що заявлений обмінний курс стосується тільки суми, яка перевищує тисячу євро.

Якщо ви обмінюєте менше, то не тільки отримуєте невигідний курс, але і заплатите повну комісію.

Ресторани

Схема не пов'язана ні з чим кримінальним, але до неї вдаються практично у всіх країнах. Полягає вона в тому, щоб якомога довше не нести вам здачу. Офіціант отримав гроші згідно з чеком і зник. Або самозабутньо обслуговує інших відвідувачів, а вам каже «Зараз, одну хвилину!» протягом півгодини.

Розраховано це на те, що ви втомитеся або не зможете більше чекати і просто підете. Якщо вам повинні повернути всього кілька євро, ви так і зробите.

Транспорт

Туристу в незнайомому місці часто потрібна допомога. Наприклад, розібратися, як купити квиток в автоматі на залізничній станції або знайти місце на заповненій машинами парковці. І тоді поблизу завжди виявляються «добрі люди», які і підкажуть, і покажуть, де і як це краще зробити.

На перший погляд вони здаються добрими самарянами, але в кінцевому підсумку попросять вас заплатити за послугу.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Світ, туристи
В тему