31 Липня 2019
Новини

ДБР «трусить» прокуратуру Дніпропетровської області

ДБР «трусить» прокуратуру Дніпропетровської області
 
У прокуратурі Дніпропетровської області проходять обшуки через можливе правопорушення місцевим прокурором.

Про це повідомила перший заступник керівника Державного бюро розслідувань Ольга Варченко на своїй сторінці у Facebook. 

Окрім прокуратури, обшуки проходять у двох відділах поліції Дніпропетровської області, а також на товарній біржі спільно з прокурорами Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та співробітниками Служби безпеки України, повідомила представниця ДБР.  

 

За словами Варченко, в такий спосіб намагаються встановити обставини кримінального правопорушення, ймовірно вчиненого прокурором згаданої прокуратури.

«Прокурор місцевої прокуратури Дніпропетровської області перевіряється на причетність щодо незаконного продажу через товарну біржу майна, на яке суд наклав арешт. Ідеться про посіви сільгоспкультур на 420 га землі. Прокурор знехтував рішенням суду щодо цього майна, у якому чітко вказано, що арешт має на увазі цілковиту заборону будь-кому розпоряджатися цими посівами у будь-який спосіб до оприлюднення остаточного рішення у кримінальному провадженні», — написала Варченко.

Вона також додала, що прокурор особисто уклав угоду купівлі-продажу з фізичною особою й продав заарештовані посіви за 882 тисячі гривень.

У разі доведення правопорушення зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, дбр, прокуратура, обшуки
В тему